Pusula İletişim
Bizi Arayın : +90.212 213 41 42

Portallerimiz

Uzman Posta

www.uzmanposta.com

Kurumsal E-mail Hosting hizmetleri konusunda komple bir çözüm sunabilmek amacı ile 2010 yılında açılmış olan portalimiz her gün yeni servisler eklenerek sürekli güncellenmektedir. Öncelikle hosted e-mail çözümü vermek amaçlı başlayan portalimiz, Hijyenik Posta ürünümüzle entegre hale getirilerek tümüyle spamden arındırılmış ve karantina uygulamaları da dahil kurumsal e-mail hosting hizmet seviyesinin standartlarını yükseltmiştir. Toplu Mail Gönderim Platformu servisimiz Uzman Posta ürün ailesi altına taşınarak müşterilerimize e-mail hizmetlerinin tümünü tek noktadan verebilmek adına önemli bir adım atılmıştır. Uzman Posta Arşivleme servisi 2012 yılı sonunda devreye girmiş ve ülkemizde bir ilki daha gerçekleştirmemizi sağlamıştır. Tüm kullanıcılarımız e-mail mesajlarını artık ikinci bir sistem üzerinde online olarak yedekleme imkanı kazanmışlardır. Binlerce e-mail hesabı çalışan Uzman Posta portalimize 2012 sonu itibari ile Bulut E-mail Hosting konsepti dahilinde Cloud Uzman Posta ürünlerimizin eklenmesi Türkiyede üretilen ilk ve gerçek bulut bilişim üzerinde çalışan e-mail servisinin açılmasını sağlamıştır.

Uzman Posta

www.antispam.gen.tr

Yönetilen e-mail güvenliği servisleri konusunda hizmet veren portalimiz 2008 yılından beri devrededir. Portal içinde üç ayrı hizmet barındırılmaktadır. Gelen email mesajlarına karşı antispam ve antivirüs defansı sağlayan Hijyenik Posta hizmeti karantina uygulamaları ile beraber ülkemizde üretilmiş ilk yerli üründür. Smart Sunucu hizmeti ADSL ve diğer hatlar üzerinden mail sunucu çalıştırmak konusundaki en önemli poblemleri ortadan kaldırır ve kontrollü bir şekilde mail geçişi yapabilmenizi sağlar. Yedekleyen Sunucu hizmetimiz her türlü e-mail sunucu için yedekleme yapabilecek bir mx backup sunucu hizmetidir. Tüm bunların bir araya gelmesinden oluşan Smart Posta servisimiz ise komple bir yönetilen e-mail güvenliği çözümüdür. Halen yerli üreticiler tarafından üretilmiş benzer bir servis bulunmamaktadır ve yönetilen e-mail güvenliği servislerimiz binlerce e-mail adresine hizmet vermektedir.

Uzman Posta

www.internet.gen.tr

Uygun fiyatlı alan adı tescil ve hosting hizmetleri verilen www.internet.gen.tr portalimiz 2007 den bu yana calışmaktadır. Sanal ve fiziksel sunucu hizmetleri, windows ve linux ortamında web hosting, elektronik ticaret için SSL sertifikaları ve ücretsiz dns hizmeti alabileceğiniz portalimiz aynı zamanda paylışabilir kotalı Uzman Posta hizmetlerimizinde satış noktasıdır.

uZmanPosta

www.registerturkiye.com

Hızlı ve kolay bir şekilde alan adı tescili yapabileceginiz, dns ve e-mail yönlendirme hizmetlerini kullanabileceğiniz tescil portalimiz 2000 yılından beri çalışmaktadır. RegisterTurkiye ülkemizde online tescil hizmeti veren ilk sitedir. Tucows iş ortaklığı ile kurulmuş olan registerturkiye.com da sadece alan adı ile ilgili hizmetler verilmektedir.

Şirket Bilgileri

Mecidiyeköy Mah, Oğuz Sk. Barbaros Apartmanı No:11/7, 34387 - Şişli/İstanbul
Mail : info[at]pusula.net.tr
Telefon : +90.212.213 41 42
Faks : +90.212.213 59 58

Genel Bakış

Uzun senelerdir sektör içinde bulunmak sebebi ile İnternete ilişkin bir çok ürün ve servis konusunda faaliyette bulunmuş olan PUSULA, 2007 yılı sonrası müşteri lokalindeki faaliyetlerini belirli başlıklar ile sınırlamıştır. Başlıca hizmet konuları Firewall ile ağ güvenliği sağlamak ve elektronik posta hizmetlerinin müşteri lokalinde çalıştırılması olmuştur.